RN73H1JTTD18R9F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R9F50
JLCPCB Part #
C3983139
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS