RN732BTTD1290B25
MFR.Part #
RN732BTTD1290B25
JLCPCB Part #
C3929172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS