RN73H2BTTD1290B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1290B25
JLCPCB Part #
C2556526
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS