RN732BTTD1270D25
MFR.Part #
RN732BTTD1270D25
JLCPCB Part #
C4044745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS