RN732BTTD1270A25
MFR.Part #
RN732BTTD1270A25
JLCPCB Part #
C3968631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS