RN73H2BTTD2100A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2100A05
JLCPCB Part #
C4237305
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS