RMC1/8K66R5DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K66R5DTP
JLCPCB Part #
C5855985
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS