RN732BTTD1262F10
MFR.Part #
RN732BTTD1262F10
JLCPCB Part #
C4163926
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS