RK73G2ATTD97R6F
MFR.Part #
RK73G2ATTD97R6F
JLCPCB Part #
C6269938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS