RN732BTTD1232F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1232F10
JLCPCB Part #
C3972515
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS