SG73S2BRTTD34R0F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD34R0F
JLCPCB Part #
C6222126
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS