Y16255R00000F9W
MFR.Part #
Y16255R00000F9W
JLCPCB Part #
C4224553
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS