RK73G1JTTD3000C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3000C
JLCPCB Part #
C2580873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS