RN732BTTD1110F10
MFR.Part #
RN732BTTD1110F10
JLCPCB Part #
C4356431
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS