RN73H2ATTD2491A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD2491A05
JLCPCB Part #
C3963154
Description
125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS