RN732BTTD1042B10
MFR.Part #
RN732BTTD1042B10
JLCPCB Part #
C4311612
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS