RN732BTTD63R4B25
MFR.Part #
RN732BTTD63R4B25
JLCPCB Part #
C3977718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS