RN732BTTD1003C25
MFR.Part #
RN732BTTD1003C25
JLCPCB Part #
C4110248
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS