HV731JTTD274J
MFR.Part #
HV731JTTD274J
JLCPCB Part #
C4227923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS