RN732BTTD1403C25
MFR.Part #
RN732BTTD1403C25
JLCPCB Part #
C4183743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS