RN732ATTD9881F50
MFR.Part #
RN732ATTD9881F50
JLCPCB Part #
C4053589
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS