SG73P2BRTTD5762D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5762D
JLCPCB Part #
C5893901
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS