RN732ATTD96R5D50
MFR.Part #
RN732ATTD96R5D50
JLCPCB Part #
C4308908
Description
-55℃~+155℃ 100mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS