SG73P1JRTTD2870D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2870D
JLCPCB Part #
C6221218
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS