AA0805JR-0733KL
MFR.Part #
AA0805JR-0733KL
JLCPCB Part #
C4320603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS