RN732ATTD9650D25
MFR.Part #
RN732ATTD9650D25
JLCPCB Part #
C3952646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS