SG733ATTE1R2K
MFR.Part #
SG733ATTE1R2K
JLCPCB Part #
C4061400
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS