RN732ATTD9423F25
MFR.Part #
RN732ATTD9423F25
JLCPCB Part #
C3982916
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS