RN731ETTP1211B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1211B50
JLCPCB Part #
C4288529
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS