RN732ATTD9101F50
MFR.Part #
RN732ATTD9101F50
JLCPCB Part #
C4352860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS