RN73H1JTTD5232F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5232F100
JLCPCB Part #
C4061542
Description
100mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS