SG732BTTD473M
MFR.Part #
SG732BTTD473M
JLCPCB Part #
C3925819
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS