RN732ATTD9093F100
MFR.Part #
RN732ATTD9093F100
JLCPCB Part #
C4099578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS