RK73H2BRTTD9104F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9104F
JLCPCB Part #
C7050594
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS