RN732ATTD9091A05
MFR.Part #
RN732ATTD9091A05
JLCPCB Part #
C4076328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS