HV73V2ATTD1543F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1543F
JLCPCB Part #
C4117036
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS