RK73G1ETTP1333D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1333D
JLCPCB Part #
C2579499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS