SG73P2ERTTD8871D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8871D
JLCPCB Part #
C5752041
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS