RN732ATTD8980D10
MFR.Part #
RN732ATTD8980D10
JLCPCB Part #
C4280586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS