SG73P1ETTP513J
MFR.Part #
SG73P1ETTP513J
JLCPCB Part #
C3978550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS