RN73R1JTTD10R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD10R7F25
JLCPCB Part #
C4210814
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS