RN732ATTD8872C50
MFR.Part #
RN732ATTD8872C50
JLCPCB Part #
C4120856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS