RN73H1JTTD8201A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8201A25
JLCPCB Part #
C3916508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS