RN732ATTD8761F10
MFR.Part #
RN732ATTD8761F10
JLCPCB Part #
C4170667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS