RN73R2BTTD4990F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD4990F10
JLCPCB Part #
C2551148
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS