RN731JTTD1323B50
MFR.Part #
RN731JTTD1323B50
JLCPCB Part #
C4327348
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS