RN732ATTD8761C25
MFR.Part #
RN732ATTD8761C25
JLCPCB Part #
C4109386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS