RN732BTTD4171A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4171A25
JLCPCB Part #
C3946450
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS