RK73H2ETTD1003F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1003F
JLCPCB Part #
C516149
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS