RN732ATTD8662F10
MFR.Part #
RN732ATTD8662F10
JLCPCB Part #
C4043245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS